Lääne-Harju teenused ja tootedLääne-Harju valla tooted ja teenused, mida valla elanikud saaksid kontaktivabalt oma lähipiirkonnast ressursisäästlikult tellida või interaktiivselt kasutada.

Tootjale, teenuse pakkujale: lisa siia oma teenus või toode, lisa ka materjalid, mida jääb sul üle ja mis sobib taaskasutuseks!

Ostjale: Siin saad lisada ja valida tooteid, mida aja- ja logistilist ressurssi kokku hoides oma kodukanti tellida saad:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19QWgoG0gXImS6YCyeq-e6cJ–AQG1zn1ZrVKXeItBAI/edit#gid=0&fvid=1205158170

Siit leiad Lääne-Harju valla ring- ja jagamismajandusega seotud võimalused: NÄITA KAARTI

Sotsiaalministeeriumi, Terviseameti ning Veterinaar- ja Toiduameti poolt koostatud juhise kauplustele, kaubanduskeskustele ja toitlustusettevõtetele seoses koroonaviirusega.  Juhis annab ülevaate, kuidas COVID-19 levimist ennetada ja  kaitsta kliente ning töötajaid.

Kõik juhised toidukäitlejatele seoses koroonaviirusega on leitavad siit.

Tulenevalt koroonaviiruse levikust Eestis ja riiklikult rakendatud ettevaatusabinõudest, on paljud inimesed koduses karantiinis või isolatsioonis ning neil on tekkinud raskusi toidu- ja esmatarbekaupade hankimisega. Sellest tulenevalt on Veterinaar- ja Toiduamet teinud meelespea toiduga varustamisel, millest lähtudes tagatakse nii toidu ohutus kui ka tõkestatakse viiruse levikut toiduga varustamisel. Juhis on nii PDF kui ka JPG formaadis.

Isikud, kes kaupu komplekteerivad, peavad oma käed desinfitseerima ja võimalusel kandma kindaid. Kindlasti tuleb järgida Terviseameti poolt koostatud poeskäigu juhiseid kaitsmaks enda ja kaaskodanike tervist.

NB! Kõik kirjeldatud meetmed on suunatud inimeselt inimesele viiruse võimaliku leviku vältimiseks.