Kuidas kodukontoris ellu jääda ja elumuutev korrastuskunst

Targa Valiku Praktikumi viies seminar jätkab praktilise ja koheselt ellurakendatava keskkonnasäästu võimaldava seminariga. Seminar annab osalejaile praktilised tööriistad, kuidas kodukontoris efektiivselt tegutseda, säästa aega ning ressursse. Kuidas luua ressursse keha füüsilisele, emotsionaalsele ning mentaalsele tasandile?Jaapanist pärit korrastuskunsti praktikad võimaldavad elu ning tegemisi teadlikult korrastada ning ressursse säästa kõigis valdkondades.

Aeg: 27. mai 2021 17:00 – 20:30

Koht: LaSPA (Laulasmaa, Puhkekodu 4) peamaja suur saal.

Kohapeal rakendatakse maksimaalseid turvalisusmeetmeid. Osalejate arv on piiratud. Osalejad paigutatakse hajutatult, tagatud on maski kasutamine ja käte desinfitseerimine.

17:00 kogunemine, registreerumine, energia amps, seminari algus 17:30

17:35 Ardo Reinsalu, KUIDAS KODUKONTORIS ELLU JÄÄDA? Prakilisi ajaplaneerimise nippe kodukontorisse, milles ei puudu ressursisäästu aspekt.

Ardo Reinsalu on ajajuhtimise ekspert, kelle sulest on ilmunud kaks selleteemalist raamatut. Sõidujagamisplatvormi Bolt osakonnajuhatajana on ka kodukontori ajajuhtimise hingeelu tema meeskondade igapäevaseks väljakutseks.

18:20 Almer Jansu, KUIDAS KODUKONTORIS TERVEKS JÄÄDA? Kuidas luua ressursse keha füüsilisele, emotsionaalsele ning mentaalsele tasandile? Toimivate harjutuste jada kodukontorisse. Almer Jansu läheneb tervisele vaimse ning füüsilise tasakaalu leidmise aspektist.

18:35 Mari-Ann Lumeste, TÖÖTUBA: KUIDAS KORRASTUSKUNSTI ABIL VABANEDA STRESSIST JA SAADA JUURDE AEGA ELU NAUTIMISEKS?

Mari-Ann Lumeste on Eesti esimene sertifitseeritud KonMari korrastuskunsti koolitaja. Korrastuskunsti abil saad korda seada ruumi enda ümber ja seeläbi ka oma sisemaailma. Saad luua endale ja oma perele parema ja lihtsama elu.

Korrastamise käigus jätad oma ellu alles ainult rõõmustava, lood asjade hoiustamiseks jätkusuutlikud süsteemid ning seeläbi endale lihtsama ja parema elu. Kui oled organiseeritud, saad keskenduda olulisele, säästa aega ja raha. Korrastamine on midagi palju enamat, kui lihtsalt oma esemete ja kodu korda seadmine – tõeline eesmärk on aru saada, kuhu oma energiat ja aega panustada. Tõeline eesmärk on endale lihtsama ja parema elu loomine.

SEMINAR ON SUUNATUD LÄÄNE-HARJU VALLA ELANIKELE NING ON OSALEJATELE TASUTA. Seminarist ei valmi videosalvestist järelvaatamiseks.

REGISTREERU SEMINARILE SIIN

Tegu on kogukonna algatuse Roheline Vald kogukonna teavitustegevusega.

Targa Valiku Praktikumi korraldaja on Lohusalu Poolsaare Loodusselts MTÜ koostöös Meie Paldiski MTÜ ja Lääne-Harju Vallavalitsusega.

Projektijuht: Kairi Niinepuu-Mark, kairi4@gmail.com (+372 5169174)

Projekti kaasrahastatakse Eesti maaelu arengukava 2014-2020 kaudu Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondist.